[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

آب‌رسانی صاحب اعتبار شد ، روزنامه شیراز نوین

زمینه دریافت ۷۴۵۰میلیارد ریال اعتبار برای اجرای دو پروژه مهم آبی در استان فارس فراهم شد. عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تخصیص۷۴۵۰میلیارد ریال اعتبار برای اجرای دو پرژه سد شهید سلیمانی کوار و انتقال آب سد درودزن به شهرستان خرامه خبر داد.
عبدالعلی رحیمی مظفری نماینده مردم خرامه، سروستان و کوار در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های دوساله و دریافت مصوبه شورای پول و اعتبار جهت استفاده از تسهیلات ماده ۵۶ توسط شرکت‌های آب منطقه ای بدهکار بانکی که روز سه شنبه یازدهم بهمن ماه نهایی شد، زمینه دریافت۷۴۵۰میلیارد ریال اعتبار جهت اجرای این دو پروژه مهم آبی در استان فارس اختصاص یافت. 
عبدالعلی رحیمی مظفری افزود: میزان اعتبار تخصیص‌یافته به پروژه انتقال آب از سد درودزن به شهرستان خرامه پنج‌هزار میلیارد است و با اجرای آن مشکلات چندین ساله کمبود آب مردم این شهرستان برطرف می‌شود. رحیمی مظفری، افزود: میزان پیشرفت فیزیکی بدنه سد شهید سلیمانی شهرستان کوار نیز در حال حاضر ۷۰ درصد است که با این اعتبارات، طبق برنامه سد در سال ۱۴۰۳ آبگیری می‌شود اما تلاش ما این است که این سد زودتر از موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی