[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

چهل‌وچهارمین جشن بزرگ انقلاب در مرودشت برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی و امام جمعه موقت مرودشت از برگزاری جشن بزرگ انقلاب در روستای گرم‌آباد از توابع شهرستان مرودشت خبر داد. به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت، ابراهیم کلانتری اظهار کرد: این مراسم به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی، کمیته روستایی و عشایری ستاد برگزاری دهه فجر و و دهیار و شورای اسلامی روستای گرم آباد این شهرستان برگزار شد. او با بیان اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین خدمات و اقدامات نظام جمهوری اسلامی پس از پیروزی انقلاب است، تصریح کرد: دهه فجر امسال از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید فضایی ایجاد شود تا توطئه‌های دشمنان خنثی گردد.
امام جمعه موقت مرودشت با اشاره به اینکه نیروهای سپاه همواره آماده باش، متدین، باتقوا و همیشه در صحنه و مدافع امنیت ملی هستند، ابراز کرد: سپاه در مبارزه با ترورسیم خدمات ویژه ای انجام داده است و امروزه آرامش و امنیت حاکم در جامعه مدیون سپاه، ارتش، بسیج و نیروی انتظامی است. 
کلانتری با تأکید بر اینکه تکریم خانواده شهدا در این ایام از اهمیت ویژه ای برخوردار است، افزود: در حاشیه این مراسم اعضای کمیته روستایی و عشایری با خانواده شهید والامقام دوران دفاع مقدس نیز دیدار کردند. این مراسم با حضور اسماعیل خوشبخت معاون استاندار و فرماندار ویژه مرودشت و رؤسای ادارات مختلف شهرستان و اعضای کمیته روستایی و عشایری، تعداد زیادی از مسئولان شهرستانی و محلی و مردم روستای گرم‌آباد شهرستان مرودشت برگزار شد و با اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری و ورزشی و بازی‌های بومی محلی انجام شد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی