[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

فیلم‌های محیط زیستی جشنواره فیلم فجر انتخاب شدند، روزنامه شیراز نوین

جلسه داوری انتخاب برترین فیلم‌های محیط زیستی چهل‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برگزار شد.
به گزارش ایسنا، فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی ‌برای نخستین بار فیلم‌های چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را به لحاظ پرداختن به موضوعات محیط زیست بررسی کرده است. بر این اساس سه داور مختلف از دیدگاه‌های محیط زیستی این فیلم‌ها را مورد بررسی قرار دادند و جلسه انتخاب فیلم‌های برگزیده صبح دیروز در فراکسیون محیط زیست مجلس با حضور هیئت داوران و رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس برگزار شد.
سمیه رفیعی، رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی ‌در این جلسه با تأکید بر این که جشنواره فیلم فجر می‌تواند به حفظ محیط زیست کمک کند، اظهار کرد: توجه به موضوعات محیط زیستی توسط فیلم‌سازان می‌تواند موجب ارتقای فرهنگ زیست محیطی در کشور شود.
وی اظهار کرد: اهدای جایزه محیط زیست به فیلم‌های جشنواره فجر بدعتی خجسته است و قطعاً در سال‌های آینده نیز ادامه می‌یابد؛ امیدواریم فیلم‌سازان نیز نگاه ویژه‌ به موضوعات محیط زیست را در تولیدات آینده خود مورد نظر قرار دهند.
به گزارش ایسنا، در پایان این جلسه سه فیلم برگزیده شایسته دریافت تندیس و لوح تقدیر هیئت داوران مشخص شدند. مراسم معرفی و تقدیر از برگزیدگان در بخش تجلی اراده ملی چهل‌و‌یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر ۲۵ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی