[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۱
  • دوره جدید

جشنواره تئاتر «عروسکی تلویزیونی» فراخوان داد، روزنامه شیراز نوین

جشنواره تئاتر عروسکی تلویزیونی به میزبانی شبکه کودک از هنرمندان ‌این رشته دعوت کرده است تا داستان‌های کودکانه خود را در ‌این رویداد شرکت بدهند.
به گزارش ‌ایرنا از معاونت سیما، جشنواره تئاتر عروسکی تلویزیونی «عروسک‌خونه» با انتشار فراخوان دعوت از گروه‌های نمایش، کار خود را آغاز کرده است.
این جشنواره، به میزبانی شبکه کودک، از هنرمندان آثار نمایشی عروسکی در سراسر کشور دعوت می‌کند تا با داستان‌های کودکانه‌ و در قالب تئاتر عروسکی تلویزیونی در‌این رویداد ملی شرکت کنند.
علاقه‌مندان شرکت در جشنواره‌ «عروسک‌خونه» می‌توانند یک نمونه اثر، یک نمایش‌نامه‌ ۱۵ دقیقه‌ای و طرح یا تصویر عروسک خود را به دبیرخانه‌ جشنواره، به شماره تلفن ۰۹۱۰۸۹۹۴۳۱۷، در نرم‌افزارهای ‌ایتا و روبیکا ارسال کنند.
آثار ارسالی پس از بررسی اولیه، برای شرکت در رقابت برنامه تلویزیونی «عروسک‌خونه» دعوت خواهند شد.
براساس ‌این گزارش، مهلت ارسال اثر به ‌این جشنواره تئاتر عروسکی تا ۵ اسفندماه امسال خواهد بود. همچنین به ۳ اثر برگزیده تا سقف ۶۰ میلیارد ریال معادل ۶ میلیارد تومان اعتبار ساخت اثر عروسکی در شبکه کودک تعلق خواهد گرفت. براین اساس، گروه اول تا سقف ۳۰ میلیارد ریال، گروه دوم تا سقف ۲۰ میلیارد ریال و گروه سوم تا سقف ۱۰ میلیارد ریال اعتبار ساخت دریافت می‌کنند.
تمامی ‌آثاری که به بخش مسابقه راه پیدا می‌کنند در قالب برنامه‌ تلویزیونی «عروسک‌خونه»، در ‌ایام عید، از شبکه‌ کودک سیما پخش خواهند شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی