[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

۶۰۰ مدرسه هتل می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ایرنا، دبیر کمیته اسکان مهمانان نوروزی استان فارس گفت: تعداد ۱۱۳۰ مدرسه با ۱۱هزار و ۹۶۰ کلاس آماده پذیرایی از مسافران نوروزی در این استان است.
حسن علی محمدی روز یکشنبه در جلسه کمیته اسکان ستاد تسهیلات خدمات سفر نوروز ۱۴۰۲ استان فارس که با حضور اعضای این کمیته به میزبانی آموزش و پرورش در باشگاه فرهنگیان شیراز برگزار شد، اظهار کرد: به موجب ابلاغ مشترک معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش و استاندار فارس، محمدخلیل عسکری مدیرکل آموزش و پرورش فارس به سمت رئیس کمیته اسکان مهمانان نوروزی استان فارس منصوب شده است. محمدی بیان کرد: ستاد اسکان آموزش و پرورش فارس در شرایط عادی، با ۶۸ پایگاه پذیرش، ظرفیت پذیرش ۶۲هزار مسافر را در شبانه‌روز دارد.
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش فارس ادامه داد: در شهر شیراز ۶۰۰ مدرسه با ۴هزار و ۸۰۰ کلاس پذیرای مسافران نوروزی می‌شود. محمدی گفت: در سطح استان تعداد ۴۶ خانه معلم و مهمان‌سرا داریم که دارای ۱۵۰۰ تخت ویژه پذیرش مهمان است. مدیرکل زیارت و امور گردشگری استانداری فارس نیز در این جلسه اظهار کرد: ستاد خدمات سفر در تمام کشور یازده کمیته دارد، اما در استان فارس به واسطه حساسیت موضوع، کمیته‌های آن را به ۱۷ کمیته افزایش دادیم‌. سیدمجتبی علوی افزود: سال قبل ستاد اسکان استان فارس به عنوان ستاد نمونه کشور انتخاب شد.
دبیر اجرایی خدمات سفر دبیرستان اسکان شهرداری شیراز نیز از تشکیل کمیته‌های ۹گانه ویژه اسکان نوروزی در شهرداری و استقرار ایستگاه‌های راهنمای مهمانان در ورودی‌ها و شاهراه‌های شهر شیراز خبر داد. بهرام اژدری اعلام کرد: بیش از ۴۲ حسینیه، ۱۳ سالن ورزشی، ۲ کمپ ویژه مسافر و ۳ سالن مربوط به اداره ورزش و جوانان جهت پذیرش مهمانان شیرازی تجهیز می‌شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی