[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۵
  • دوره جدید

سامان‌دهی مشاغل مزاحم در ورودی‌های شیراز ، روزنامه شیراز نوین

در جلسه مشترک رئیس سازمان سامان‌دهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز و اتاق اصناف بر تعامل و همکاری برای سامان‌دهی مشاغل مزاحم در ورودی‌های کلان شهر شیراز به‌ویژه در آستانه نوروز ۱۴۰۲ تأکید شد. رئیس سازمان سامان‌دهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز با بیان اینکه همکاری و تعامل شهرداری و اتاق اصناف در دو محور سامان‌دهی مشاغل مزاحم و تنظیم بازار در بازارچه‌های زیر نظر شهرداری دنبال خواهد شد، اظهار داشت: با همکاری مشترک شهرداری و اتاق اصناف، مشاغل مزاحم در ورودی‌های کلان شهر شیراز به‌ویژه در آستانه نوروز ۱۴۰۲ سامان‌دهی می‌شود. پژمان شفیعی با اشاره به اینکه در دوره جدید بالاترین سطح همکاری میان شهرداری و اتاق اصناف ایجاد شده است، تصریح کرد: عرضه برخی اقلام میوه و تره‌بار در بازارچه‌های زیر نظر شهرداری با هدف تنظیم بازار از دیگر برنامه‌هایی است که در تعامل مشترک ما و اتاق اصناف در دستور کار قرار دارد.
وی با اشاره به اینکه سامان‌دهی مشاغل شهری نیازمند مشارکت نهادهای مختلف است، بیان داشت: به طور یقین سامان‌دهی مشاغل شهری با تعامل و همکاری مشترک همه نهادهای مرتبط به سرانجام خواهد رسید.
رئیس سازمان سامان‌دهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شیراز گفت: مطالعات نقشه راه سامان‌دهی مشاغل مزاحم کلان شهر شیراز در ده سال آینده به‌زودی وارد مرحله اجرا می‌شود. پژمان شفیعی با بیان اینکه این نقشه راه بر اساس مصوبه طبقه‌بندی مشاغل مزاحم هئیت وزیران تدوین و نهایی می‌شود، خاطرنشان کرد: پس از نهایی شدن این مطالعات، اولویت‌های انتقال مشاغل مزاحم در شهر شیراز مشخص می‌شود و بر اساس آن اقدامات قانونی و اجرایی صورت خواهد گرفت.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی