[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

انتشار فیلمی هم‌زمان با سالروز تولد سردار سلیمانی ، روزنامه شیراز نوین

فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه‌ای «مأموریت» به کارگردانی حسن حبیب‌زاده، هم‌زمان با سالروز تولد سردار سلیمانی منتشر شد.
به گزارش ایسنا، فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه‌ای «مأموریت» به کارگردانی حسن حبیب‌زاده و تهیه‌کنندگی محدثه پیرهادی محصول مرکز تولیدات کوتاه سوره، دیروز ۲۰ اسفندماه، هم‌زمان با سالروز تولد شهید حاج قاسم سلیمانی و با هدف یادی از این قهرمان ملی منتشر شد.
هم‌زمان با انتشار این تیزر فرهنگی که فیلم‌نامه آن توسط حسن حبیب‌زاده و نازنین چیت‌ساز به نگارش درآمده است، از پوستر آن با طرحی از محمدحسین زاهد رونمایی شد.
این اثر که دیپلم افتخار بهترین فیلم داستانی را در بخش ملی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ از آن خود کرده است، بر اساس خاطره‌ای واقعی از شهید قاسم سلیمانی تولید شده است.
سایر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از؛ فیلم‌نامه: حسن حبیب‌زاده و نازنین چیت‌ساز، براساس ایده‌ای از محمد پایدار، مدیر فیلم‌برداری: آرش خلاق‌دوست، تدوین: حسن حبیب‌زاده و نازنین چیت‌ساز، طراح گریم و لباس: زهرا بابایی، صدابردار: محمدرضا مرتضایی، طراحی و ترکیب صدا: سعید بابایی، موسیقی: محمد معصومی، جلوه‌های ویژه میدانی: آرش آقابیک، جلوه‌های ویژه بصری: محمد کشاورز، مدیر برنامه‌ریزی: محمد رحمانیان، مدیر تولید: میلاد لکی، مدیر تدارکات: کاظم جمیل‌آذر، منشی صحنه: عاطفه هادی، عکاس: عرفان مرادی و محصول مرکز تولیدات کوتاه سوره.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی