[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

هنرنمایی ۲ کودک نقاشِ فارسی در ژاپن، روزنامه شیراز نوین

6عضو مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موفق به کسب نشان و دیپلم افتخار در سی‌امین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هیکاری کشور ژاپن شدند که دو نفر از این کودکان عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس هستند.  
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون فارس، «سی‌امین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هیکاری کشور ژاپن» در سال  ۲۰۲۲ با موضوع‌های «من و غذای مورد علاقه‌ام» و «آزاد» برگزار شد و ۹ هزار و ۳۱۳ اثر از ۵۶ کشور جهان در این مسابقه مورد بررسی و داوری قرار گرفت که از این میان، ۱۶ عضو مراکز فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور موفق به دریافت یک نشان طلا، یک نشان نقره و شش نشان برنزی به‌همراه لوح تقدیر شدند و ۸ دیپلم افتخار نیز به دیگر اعضای کانون اهدا شد.
بر این اساس، «یسنا زارعی»، ۹ ساله از مرکز فرهنگی هنری کانون در بوانات، موفق به دریافت لوح تقدیر و نشان برنز این دوره از مسابقات هیکاری شد.
«آرتینا زائر»، ۷ ساله از مرکز کانون در لارستان استان فارس، نیز دیپلم افتخار «سی‌امین مسابقه بین‌المللی نقاشی کودکان انجمن هیکاری کشور ژاپن» را از آن خود کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی