[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۶
  • دوره جدید

مهم‌ترین خدمت هویت‌بخشی علمی و عملی به مجموعه سلامت است، روزنامه شیراز نوین

دکتر مهدی محسن‌زاده رئیس جدید دانشکده علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گراش شد. رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشکده علوم‌پزشکی گراش، مهم‌ترین خدمت انجام‌شده در این دانشکده را هویت‌بخشی علمی و عملی به مجموعه سلامت شهرستان عنوان کرد. به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» در این آیین که هفدهم اردیبهشت برگزار شد، با اشاره به تلاش‌های دکتر «احمد عبداللهی» رئیس پیشین دانشکده علوم‌پزشکی گراش، زیرساخت‌های فراهم‌آمده در مجموعه سلامت شهرستان را بخشی از خدمات انجام‌شده در این حوزه برشمرد و افزود: مهم‌ترین خدمتی که در این مجموعه به ثمر رسیده است، هویت‌‌بخشیدن به مجموعه سلامت شهرستان گراش از نظر علمی و عملی بوده که توانسته در حیطه‌هایی نظیر جراحی، شیمی‌درمانی و رادیوتراپی توانمندی‌های خود را نشان دهد.
رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز ضمن تأکید بر استقلال مجموعه سلامت گراش با توجه به توانمندی‌های موجود، افزود: به‌ویژه در حوزه آموزش باید تلاش شود تا با برنامه‌ریزی مداوم، زیرساخت‌های فراهم‌آمده با قدرت و قوت تمام، تقویت شود که لازم است اساتید و دانشجویان دانشکده در این زمینه مشارکت کافی داشته باشند.
دکتر حسینی در بخش دیگری از صحبت‌های خود تعامل دو دانشکده علوم‌پزشکی گراش و لارستان را نیز در توسعه علمی منطقه در حوزه سلامت، تأثیرگذار خوانده و بر این امر تأکید کرد. مسئول ارشد حوزه سلامت فارس با اشاره به امکانات و زیرساخت‌های فراهم‌آمده در شهرستان و حمایت‌های خیران شهرستان، تلاش برای بهره‌مندی حداکثری و شیرینی کام مردم از این خدمات را مهم‌ترین محور خدمات مسئولان عنوان کرد که باید با نیت نیک و تلاش و پشتکار، فراهم شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی