[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۲۹
  • دوره جدید

حضور غیرمنتظره پسر آقای رئیس!، روزنامه شیراز نوین

در فهرست اعلام‌شده برای تیم امید ایران، نام یک بازیکن جنجال‌آفرین شده است. به گزارش فوتبال 360، تیم امید ایران بعد از انتخاب رضا عنایتی به‌عنوان سرمربی این تیم، فعالیت خود را آغاز کرده و ملی‌پوشان پیش از حضور در مسابقات مهمی مانند رقابت‌های انتخابی زیر 23 سال آسیا و بازی‌های آسیایی هانگژو، قرار است آمادگی خود را در رقابت‌های غرب آسیا محک بزنند؛ مسابقاتی که به میزبانی کشور عراق برگزار می‌شود و شاگردان عنایتی باید در مرحله گروهی با تیم‌های فلسطین و سوریه رقابت کنند. تیم‌های عراق، اردن، امارات، لبنان، یمن و عمان دیگر تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات هستند.
عنایتی زمان برگزاری اولین اردوی تیم امید برای حضور در مسابقات غرب آسیا را دوازدهم خردادماه اعلام کرده و قرار است در یک بازه 8 روزه، آمادگی فنی ملی‌پوشان محک زده شود و سرمربی تیم امید تصمیم گرفته تا از 35 بازیکن برای حضور در اردوی تیم امید دعوت به‌عمل آورد. فهرست 35 نفره موردنظر رضا عنایتی، سه‌شنبه روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفت و قرار است از میان این نفرات، فهرست نهایی جهت حضور در مسابقات غرب آسیا انتخاب شود.
*دعوت از 3 استقلالی و 3 سپاهانی
رضا عنایتی سعی داشته تا از میان تیم‌های لیگ برتری بهترین بازیکنان رده سنی امید را برای حضور در مسابقات غرب آسیا انتخاب کند. نفت مسجدسلیمان که به لیگ آزادگان سقوط کرد، 4 نماینده دارد و اگر محمدمهدی احمدی که حالا با توجه به اتمام قرارداد قرضی‌اش بازیکن تیم پرسپولیس محسوب می‌شود را هم لحاظ کنیم، شمار بازیکنان دعوت‌شده از تیم نفت به اردوی تیم امید به عدد 5 می‌رسد.
یاسین سلمانی، کاپیتان تیم امید در کنار محمد قربانی و آریا یوسفی، بازیکنان دعوت‌شده از تیم سپاهان هستند و از تیم استقلال هم سینا سعیدی‌فر در کنار محمدحسین زواری و امیرعلی صادقی در فهرست تیم امید حضور دارند.
*«مقدم»، جنجالی‌ترین عضو تیم امید!
عنایتی در شرایطی 35 بازیکن را به اردوی تیم امید دعوت کرده که جنجالی‌ترین نام دیده‌شده در فهرست تیم امید، علی مقدم است. جالب است بدانید که نام کامل این هافبک که به‌عنوان عضوی از تیم هوادار به تیم امید دعوت شده، علی اسدی‌مقدم است؛ پسر رئیس کمیته اخلاق! اسدی‌مقدم در سالیان گذشته حضورش در باشگاه‌های مختلف جنجال‌آفرین شده بود و حالا حضورش در تیم امید خبرساز شده است.
اسدی‌مقدم فصل گذشته عضو تیم نساجی مازندران بود و حتی همراه این تیم توانست قهرمانی جام حذفی را هم به‌ دست آورد؛ آن‌هم در شرایطی که حتی یک دقیقه هم برای تیم مازنی بازی نکرد. برای فصل جدید، حمید مطهری نام این بازیکن را در فهرست مازاد قرار داد و علی اسدی‌مقدم به تیم هوادار پیوست تا بار دیگر شاگرد ساکت الهامی شود، اما بازهم فرصت بازی پیدا نکرد تا بدون انجام بازی در طول 2 فصل گذشته، حالا او عضوی از تیم امید شود که در نوع خود اتفاق جنجالی است.
رضا عنایتی هنوز توضیحی را ارائه نکرده و گفته می‌شود که روز جمعه دوازدهم خردادماه پیش از آنکه تمرین تیم امید آغاز شود، قرار است عنایتی در نشست خبری حضور پیدا کند. بدون‌شک پاسخ دادن به سؤالی درباره حضور پسرِ یونس اسدی‌مقدم در فهرست تیم امید، می‌تواند یکی از جنجالی‌ترین مباحث در نشست خبری پیش‌روی رضا عنایتی باشد. جالب آنکه گفته می‌شود این لیست مورد تأیید عنایتی نیست و رضا عنایتی مدعی شده که قرار است پنجشنبه فهرست خود را اعلام کند؛ آن‌هم در شرایطی که این لیست در سایت فدراسیون فوتبال قرار گرفته است!

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی