[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۸۹
  • دوره جدید

بازگشت بازماندگان از تحصیل ، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای آموزش و پرورش استان به موضوع بازماندگان از تحصیل اشاره کرد و گفت: مجمع خیرین تعلیم و تربیت، به ادامه تحصیل افراد علاقه‌مند که به دلیل مباحث مالی از تحصیل محروم شده‌اند، کمک کند. به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری فارس، دکتر محمدهادی ایمانیه پیش از ظهر دیروز، در یکصد و پنجاه و نهمین شورای آموزش و پرورش استان، بر ضرورت تسریع در حل مشکلات سخت‌افزاری مدارس با استفاده از بودجه‌های ملی و استانی، ظرفیت مجمع خیرین، شهرداری‌ها و همچنین قانون مولدسازی املاک سازمان‌ها تأکید کرد و افزود: تدابیر لازم برای تأمین سرویس مدارس با هدف ارتقای سطح ایمنی دانش آموزان و همچنین تعرفه مقرون به صرفه هم برای والدین و هم برای رانندگان اتخاذ شود.
استاندار فارس بر لزوم آماده‌سازی مدارس و تأمین فضاهای مورد نیاز آموزش و پرورش دانش‌آموزان در آستانه سال تحصیلی جدید تأکید کرد و افزود: در حد امکانات استانی موارد را تأمین و در صورت نیاز از طریق وزارت متبوع مراتب را پیگیری نمایید و چنانچه لازم است جلسه ای با وزیر آموزش و پرورش 
داشته باشیم.
وی خواستار تعمیق فرهنگ عفاف و حجاب در آموزش‌های پرورشی دانش آموزان شد و افزود: اقدامات مربوط به این حوزه می‌بایست عمیق، با تدبیر و در درازمدت انجام شود؛ فعالیت‌های ایجابی با همکاری همه دستگاه‌ها و نهادهای متولی انجام گردد.
دکتر ایمانیه به فصل نقل و انتقالات در آموزش و پرورش نیز اشاره کرد و گفت: در جابه‌جایی‌ها، همکاران باید احساس کنند هیچ تبعیضی در کار نیست و لازم است با تدبیر و استفاده از سایر روش‌ها هیچ کلاسی از ابتدای سال جدید بدون معلم نباشد.
رئیس شورای آموزش و پرورش استان به موضوع بازماندگان از تحصیل نیز اشاره کرد و گفت: مجمع خیرین تعلیم و تربیت، به ادامه تحصیل افراد علاقه‌مند که به دلیل مباحث مالی از تحصیل محروم شده‌اند، کمک کند.
در پایان این جلسه از دانش‌آموز فرینا فرمنش دارنده مدال طلا و مقام اول المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی کشور تقدیر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی