[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۲۹
  • دوره جدید

میز خدمت پاسخ‌گویی به کارکنان مرکز آموزشی‌درمانی نمازی برپا شد، روزنامه شیراز نوین

میز خدمت پاسخ‌گویی به کارکنان مرکز آموزشی‌درمانی نمازی برپا شد

مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخ‌گویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از برپایی میزخدمت ویژه کارکنان بیمارستان نمازی، در ششمین روز از هفته دولت خبر داد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «اسمعیل اسکندری» با اعلام این خبر گفت: در این برنامه که با حضور دکتر «محمود نجابت» مشاور عالی رئیس دانشگاه، دکتر «مهرداد شریفی» معاون درمان، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر «محمدجواد راعی» معاون غذا و داروی دانشگاه، در تالار اقبال بیمارستان نمازی برگزار شد، مسئولان دانشگاه به درخواست‌های کارکنان این مرکز آموزشی درمانی پاسخ دادند.
او با اشاره به پیگیری برای تداوم برپایی میز خدمت پاسخ‌گویی مسئولان دانشگاه به دغدغه‌های مردمی و کارکنان حوزه‌های مختلف دانشگاه در طول سال، این اقدام را فرصتی مناسب برای تحقق رسالت‌های مجموعه سلامت نسبت به مخاطبان درون‌سازمانی و برون‌سازمانی عنوان کرد.
دکتر اسکندری ادامه داد: در همین راستا، دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظر دارد برای تسریع در رفع چالش‌ها و دغدغه‌های کارکنان بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی، با برپایی میز خدمت در این مراکز، از نزدیک در جریان دغدغه‌های کارکنان قرار بگیرد.
در این برنامه که ظهر روز ششم شهریور در بیمارستان نمازی برگزار شد، کارکنان بیمارستان، دغدغه‌ها، نظرات و پیشنهادات خود در حوزه‌های مختلف را با مسئولان دانشگاه در میان ‌گذاشتند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی