[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۵۵
  • دوره جدید

۱۱۰هزار داوطلب تاکنون در آزمون دکتری ۱۴۰۳ نام‌نویسی کرده‌اند، روزنامه شیراز نوین

مشاور رئیس‌سازمان سنجش آموزش کشور، با اشاره به نام‌نویسی ۱۱۰ هزار داوطلب در آزمون دکتری ۱۴۰۳، از پایان مهلت ثبت‌نام آزمون نیمه‌متمرکز ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۳ تا پایان روز شنبه ۲۷ آبان خبر داد.
به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، علیرضا کریمیان با اشاره به اینکه ثبت‌نام در آزمون مذکور از روز چهارشنبه ۱۷ آبان ماه آغاز شده است، اظهار داشت: تاکنون بیش از ۱۱۰ هزار داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کرده اند و مهلت ثبت‌نام فردا پایان می‌یابد.
وی افزود: برای داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده که پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، بتوانند تا پایان روز شنبه ۲۷ آبان ماه اقدام به نام نویسی کنند.
مدیر روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین ضمن تأکید بر دقت داوطلبان در انتخاب کدرشته امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود بیان کرد: ثبت‌نام داوطلبان فقط زمانی تکمیل شده است که شماره پرونده و کد پیگیری دریافت کنند.
وی یادآورشد: پس از پایان زمان ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات و دریافت کد پیگیری، به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابه‌جایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۳ روز جمعه چهارم اسفندماه سال ۱۴۰۲  برگزار می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی