[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۲
  • دوره جدید

افزایش مشارکت عمومی با حفظ بی‌طرفی ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس در همایش نقش دهیاران در انتخابات:
افزایش مشارکت عمومی
 با حفظ بی‌طرفی 

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس با اشاره به ضرورت مشارکت در انتخابات گفت: حفظ بی‌طرفی تضمین‌کننده مشارکت گسترده در انتخابات خواهد بود. به گزارش روابط‌عمومی استانداری فارس، حامد رستمی در همایش نقش دهیاران استان فارس در افزایش مشارکت در انتخابات، گفت: دهیاران به‌عنوان اولین نهاد رسمی کشور که با مردم روستا ارتباط مؤثر دارند، جایگاه ویژه‌ای در جهت جلب مشارکت سیاسی در انتخابات خواهند داشت.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس اظهار کرد: نقش دهیاران و شوراهای اسلامی در فراهم ساختن حضور گسترده مردم روستا در انتخابات حائز اهمیت است. وی ضمن تقدیر وتشکر از زحمات دهیاران و شوراهای اسلامی نقش دهیاران را در برگزاری قانونمند و فراهم ساختن حضور گسترده مردم در انتخابات در روستاها بسیار برجسته دانست.
رستمی بیان کرد: دهیاران به‌عنوان نمایندگان دولت و شوراها به‌عنوان نماینده مردم در روستاها باید به مسائل، اخبار و اتفاقات منطقه اشرافیت کامل داشته و در جهت برگزاری باشکوه انتخابات، همکاری تنگاتنگی با ستاد انتخابات بخش و شهرستان داشته باشند. مدیرکل دفتر روستایی استانداری فارس با اشاره به برگزاری پرشور انتخابات و نقش پررنگ مردم در تمامی ادوار انتخابات گفت: تجربه برگزاری انتخابات گذشته با حضور گسترده مردم نشان از نظام مردم‌سالاری دینی حاکم بر ایران اسلامی است و مردم همیشه با حضور خود مهر باطل بر تبلیغات واهی دشمنان زده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی