[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۹۲
  • دوره جدید

مفهوم عینی اعتماد به جوانان، سپردن مسئولیت به آنهاست، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان جوانان هلال‌احمر:
مفهوم عینی اعتماد به جوانان، سپردن مسئولیت به آنهاست

 ابراهیم صنعتی- گروه خبر: 
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در کارگاه آموزشی تولید محتوای رسانه‌ای، توانمندسازی سازمان را در گرو سپردن مسئولیت به جوانان دانست.
سیدهاشم حسینی‌المدنی، رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در جمع اعضای شرکت‌کننده در کارگاه آموزشی تولید محتوای رسانه این سازمان در شیراز گفت: باید در راستای توانمندسازی سازمان جوانان، مسئولیت‌های متعدد را به عهده اعضای جوان بگذاریم و قطعاً شاهد بروز و ظهور استعدادهای درخشان و ارزشمندی در بین اعضا خواهیم بود.
وی در تشریح برنامه‌های اجراشده در سازمان جوانان بیان کرد: اجرای ۱۲ برنامه کلان کشوری نظیر اعزام ۴هزار و ۵۰۰ نفر از اعضای فعال به کربلای معلی، برگزاری اردوی ۷هزار نفری به راهیان نور و برگزاری کارگاه تولید محتوای رسانه‌ای با حضور اعضای متخصص ۲۲ استان کشور در فارس تنها بخشی از فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و مذهبی این سازمان بوده است که بر این اساس تاکنون ۱۵۰هزار جوان فعال سازمان به اردو‌های متعدد اعزام شده‌اند.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر تصریح کرد: پیچیدگی و سختی‌های اجرای چنین برنامه‌هایی تنها با حضور و مسئولیت‌پذیری اعضا قابل برگزاری است؛ چراکه با وجود این اعضا کارها سهل و آسان است.
حسینی‌المدنی در بخش دیگر سخنان خود به موضوع هنر و هلال‌احمر پرداخت و افزود: بهترین روش برای انتقال مطالب به مخاطب، استفاده از زبان هنری به نحو احسن است و توصیه مهم و کلیدی من این است که زبان هنر که مهم‌ترین و کارآمدترین شرط لازم است را فرا بگیرید.
رئیس سازمان جوانان در پایان سخنان خود اظهار کرد: طبق توافقات انجام شده، شبکه شاد مربوط به آموزش و پرورش و صدا و سیما آمادگی خود را برای پخش و انتشار محتوای تولیدشده توسط اعضای جوانان‌ جمعیت هلال احمر در رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی خود اعلام کرده‌اند.
 به گزارش ایسنا، کارگاه آموزشی کشوری تولید محتوای رسانه‌ای سازمان جوانان هلال‌احمر با حضور ۵۰ نفر از اعضای داوطلب متخصص حوزه‌های انیمیشن، گرافیک، تدوین، صداپیشگی و سواد رسانه از ۲۳ تا ۲۶ بهمن‌ماه در شیراز برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی