[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۵
  • دوره جدید

افعی‌ها در نزدیکی اسکودتو، روزنامه شیراز نوین

اینتر به یک پیروزی مقتدرانه دیگر دست یافت. به گزارش فوتبال 360، بیست‌وششمین هفته از رقابت‌های سری آ با برگزاری یک دیدار پیگیری شد و تیم اینترمیلان در برابر لچه با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید. صدرنشین سری آ در بهترین فرم خود به سر می‌برد و در 10 بازی اخیر خود شکستی را تجربه نکرده است. این تیم با کسب پیروزی در این بازی، با 66 امتیاز، فاصله امتیازات خود را با تیم دوم؛ یعنی یوونتوس را «با یک بازی کمتر» به 9 امتیاز رساند.
*نیمه اول، گل زیبا 
نیمه اول با حملات اینتر آغاز شد؛‌ همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد میهمان، تیم برتر میدان بود و از همان ابتدای نیمه توپ و میدان را در اختیار داشت. اینتر در دقیقه 15 موفق شد توسط لائوتارو مارتینس که این روزها در آماده‌ترین فرم خود اوپ می‌زند، گل اول را به ثمر برساند. در ادامه اینتر چند موقعیت دیگر به دست آورد، اما موفق نشد اختلاف را بیشتر کند. در نهایت نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود اینتر به پایان رسید.
* نیمه دوم، ۳ گل عالی 
نیمه دوم در حالی آغاز شد که داور مسابقه به دلیل مصدومیت، جای خود را به داور چهارم داد و به دلیل مصدومیت داور، بازی با تأخیری چند دقیقه‌ای آغاز شد. در ابتدا لچه کمی کار را هجومی‌تر سر و شکل داد و چند موقعیت خوب گل‌زنی به دست آورد، اما تیم مهمان مانع از گل‌زنی آنها بود. در دقایق بعد نراتزوری  توپ و میدان را در اختیار گرفت. در دقیقه 53، داویده فراتزی با یک ضربه دیدنی بر روی پاس الکسیس سانچس، توانست گل دوم را به ثمر برساند. ۳ دقیقه بعد و در دقیقه 56، لائوتارو گل سوم اینتر و دومین گل خود در این بازی را به ثمر رساند. اینتر دست‌بردار نبود و در دقیقه 64، استفان دفرای گل چهارم و تیر خلاص را به پیکر لچه شلیک کرد و یک پیروزی باارزش برای اینتر به دست آمد. در نهایت بازی با نتیجه ۴ بر صفر به سود اینتر به پایان رسید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی