[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۸
  • دوره جدید

استقبال مساجد از ماه مبارک رمضان، روزنامه شیراز نوین

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان فارس خبر داد:
استقبال مساجد
 از ماه مبارک رمضان

حجت‌الاسلام امیدی گفت: در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برنامه غبارروبی و عطرافشانی مساجد استان فارس با همکاری کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان برگزار شد. حجت‌الاسلام حسین امیدی، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس با اعلام این خبر گفت: هرساله در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و در هنگامه دهه تکریم مساجد استان به همت اصحاب و ارکان مساجد با همکاری کانون‌های فرهنگی هنری و پایگاه‌های مقاومت بسیج مستقر در خانه‌های خدا غبارروبی و عطر افشانی شده و مهیای میزبانی مؤمنان و روزه‌داران می‌شود.وی خاطرنشان کرد: گزارش‌های رسیده از کانون‌های مساجد حاکی از آن است که برنامه‌های متنوعی برای ماه مهمانی خدا تدارک دیده شده است.
حجت‌الاسلام امیدی با تأکید بر اینکه برنامه‌های قرآنی محور فعالیت‌های ویژه ماه رمضان است، افزود: مراسم جزءخوانی و تلاوت قرآن کریم، محافل انس با قرآن و جلسات تفسیر و احکام در این ماه اجرا می‌شود.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس ادامه داد: برای روزه‌اولی‌های عضو کانون‌های مساجد نیز ویژه برنامه‌های احکام روزه‌داری و نماز در نظر گرفته شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی