[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۸
  • دوره جدید

پست وارد میدان صنعت شد ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، مدیر کل پست استان فارس با حضور در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس با مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس دیدار کرد.
مهندس فرهادی در این دیدار گفت: شرکت نمایشگاه‌های بین المللی فارس به طور میانگین هر دو هفته یکبار نمایشگاهی تخصصی برگزار می کند، این فرصتی مناسب است تا اداره کل پست استان فارس در تعامل با شرکت نمایشگاه های بین المللی استان، با برنامه‌ریزی و انعقاد قرارداد نسبت به ارائه خدمات شایسته و جابه‌جایی محصولات و کالاهای تولیدکنندگان و غرفه داران حاضر در نمایشگاه  از نقاط مختلف کشور به صورت رفت و برگشت اقدام کند. مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس افزود: آمادگی داریم تفاهم نامه ای با اداره کل پست استان منعقد کنیم و با تعامل و هم افزایی شرایط ارائه تسهیلات و خدمات لازم پستی و حمل محموله‌های سبک و سنگین مورد نیاز مشارکت‌کنندگان صنعت نمایشگاهی را فراهم کنیم.
مهندس فرهادی گفت:  طبق این تفاهم نامه اداره کل پست استان فارس می تواند با دایر کردن یک غرفه دائم  و استقرار نماینده دائم در نمایشگاه ، ضمن بازاریابی و  جذب سفارش مستقیم از متقاضیان همراه با عرضه خدمات استاندارد، ضامن تأمین رضایت مشتری، یاری‌گر فعالان صنعت و اقتصاد کشور و هم چنین موجب افزایش رونق و درآمد صنعت پست باشند. 
فرهادی در ادامه گفت: در فضای تفاهم و تعامل موجود منتظر بررسی و اعلام نتیجه کارشناسی همکاران اداره پست هستیم تا در خصوص تمهیدات اجرایی و عملی توافقات اقدام کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی