[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

محرومیت‌زدایی روستایی نیازمند مشارکت است، روزنامه شیراز نوین

دکتر محمد رضا رضایی نماینده مردم شهرستان‌های جهرم و خفر در مجلس شورای اسلامی به اتفاق فرماندار ویژه شهرستان جهرم و مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان و تنی چند از رؤسای ادارات خدمات‌رسان از منطقه پشت کوه واقع در بخش مرکزی شهرستان جهرم بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، دکتر رضایی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در این بازدید با تقدیر از خدمات بنیاد مسکن و سایر دستگاه‌های خدمات‌رسان اظهار داشت: برای محرومیت‌زدایی از مناطق روستایی همه دستگاه‌های خدمات‌رسان باید مشارکت و همکاری کنند و به میدان بیایند تا روستاییان نیز از سهم عادلانه در توسعه برخوردار شوند. این نماینده مجلس ضمن بررسی مسائل و مشکلات روستاهای چم سبز ، کربلایی حسن‌خانی و دیده نو و احداث و طرح آسفالت راه دسترسی این روستاهای محروم اضافه کرد: ایجاد راه‌های دسترسی و توسعه معابر و اعطای تسهیلات کم‌بهره مهمترین خواسته روستاییان در این مناطق است.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان جهرم نیز در این بازدید با تقدیر از حمایت و همراهی فرماندار ویژه شهرستان جهرم و نماینده مجلس و مسئولان این شهرستان یادآور شد: بنیاد مسکن از همه ظرفیت‌های قانونی برای توسعه و محرومیت‌زدایی روستاهای این شهرستان بهره‌گیری می کند. مهندس صمد کارگرفرد مدیر بنیاد مسکن شهرستان جهرم در ادامه با گرامیداشت سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن در این شهرستان در سالی که گذشت ارائه داد و بیان داشت: در این سال 293 فقره تسهیلات ساخت مسکن روستایی به مبلغ 293  میلیارد ریال در شهرستان جهرم پرداخت شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی