[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

کارآمدی در نظام اداری در گزینش افراد موردتوجه قرار گیرد، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و منابع و عضو هسته گزینش استانداری فارس گفت: از آنجا که امروز یکی از دغدغه‌های اصلی مردم و مسئولان مسئله اشتغال است، باید در گزینش افرادی انتخاب شوند که در نظام اداری کارآمدی داشته باشند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عبدالعلی کریمی در نشست شورای هم اندیشی گزینش دستگاه‌های اجرایی استان با تأکید بر اینکه برای انتخاب افراد در پست‌های مختلف نظام باید حساسیت داشته باشیم، اظهار داشت: افرادی که واجد شرایط نیستند، نباید جایگاهی را اشغال کنند؛ بر این اساس سلامت نظام اداری و بهبود کارآمدی در گرو فعالیت‌های 
گزینشگران است.
وی گزینش را در جهت تعیین نیروهای کارآمد، توانمند و متعهد برای خدمت به مردم لازم و ضروری دانست و تصریح کرد: این موضوع وظیفه گزینش است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس ادامه داد: گزینشگران همزمان که حقوق نظام را باید در نظر داشته باشند، باید حافظ حقوق مردم نیز باشند و نگذارند حق کسی 
تضییع شود.
کریمی گفت: در گزینش افراد صالح بدون روابط و هیچ ملاحظه‌ای اقدام شود؛ میزان در گزینش، حال فعلی افراد است که این جزء اصول قانون گزینش است.
عضو هسته گزینش استانداری فارس تأکید کرد: به متولیان امر گزینش توصیه می‌شود اجازه ندهند که ضوابط بر روابط و هر حواشی دیگری بر گزینش حاکم باشد.
وی افزود: با توجه به سیاست دولت مردمی رئیس جمهور، در گزینش باید نیروهایی انتخاب شوند که سبب افزایش اعتماد مردم به نظام شده و در مسیر خدمات به مردم و نظام صحیح اداری، قدم مؤثری برداشته شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی