[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

آغازبه‌کار نخستین جشنواره علوم و فناوری‌های نوین پزشکی در شیراز، روزنامه شیراز نوین

آغازبه‌کار نخستین جشنواره علوم و فناوری‌های نوین پزشکی در شیراز

نخستین جشنواره علوم و فناوری‌های نوین پزشکی، در دانشکده علوم و فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، آغاز به کار کرد. به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم و فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، رئیس دانشکده هدف از برگزاری نخستین جشنواره علوم و فناوری‌های نوین پزشکی را معرفی توانمندی‌های گروه‌های مختلف در زمینه آموزش، پژوهش و فناوری عنوان کرد. دکتر «هادی علیقلی» با تقدیر از مدیران گروه‌های آموزشی و تمام مجموعه دانشکده علوم و فناوری‌های نوین پزشکی برای مشارکت در برگزاری این جشنواره، ابراز امیدواری کرد که انجام اینگونه فعالیت‌ها باعث تقویت بیشتر همدلی و ایجاد انگیزه بین دانشجویان و اساتید شود. 
او اضافه کرد: در نظر داریم تا هرساله جشنواره علوم و فناوری‌های نوین پزشکی را با هدف معرفی دانشکده در سالی که گذشت و همچنین برنامه‌ریزی برای سال آینده، برگزار کنیم. دکتر «وحید رزبان» معاون آموزشی دانشکده علوم و فناوری‌های نوین پزشکی نیز در آیین آغازین این جشنواره با اشاره به برنامه‌های جشنواره گفت: برگزاری گرند سیمنارهای مختلف، کارگاه‌های تخصصی متنوع، مسابقه پوستر ارائه توانمندی‌های دانشجویی، بهره‌برداری از آزمایشگاه‌های جدید، نمایشگاه دستاوردهای فناوری دانشکده و همچنین برگزاری آیین پایانی جشنواره، از جمله مهم‌ترین برنامه‌های نخستین جشنواره علوم و فناوری‌های نوین پزشکی است.
دانشکده علوم و فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در رشته‌های علوم اعصاب، علوم سلولی کاربردی، مهندسی بافت، پزشکی مولکولی، زیست فناوری پزشکی، نانو فناوری پزشکی، علوم بیومدیکال مقایسه ای و بیولوژی تولید مثل در مقطع تحصیلات تکمیلی و دکتری دانشجو می‌پذیرد. نخستین جشنواره علوم و فناوری‌های نوین پزشکی، ششم تا دهم اسفند ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی