[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

ورزشکار فارسی قهرمان شد، روزنامه شیراز نوین

ورزشکار فارسی مقام اول مسابقات آمادگی جسمانی کشور را کسب کرد. به گزارش روابط عمومی‌کمیته ورزش‌های همگانی نابینایان و کم بینایان استان فارس، محمدرضا جعفری مسئول کمیته ورزش‌های نابینایان و کم بینایان استان فارس گفت: نتایج رقابت‌های آمادگی جسمانی و  همگانی هیئت ورزش‌های نابینایان و کم بینایان کشور و فارس اعلام شد و در رشته آمادگی جسمانی که به‌صورت مجازی انجام شد،  پریسا عالی زاده در کلاس B11 مقام اول کشور را کسب کرد.
وی افزود: خانم نساء زارع در رشته پله نوردی بانوان در رقابت استانی رتبه اول و آقای رضا زاده اسمعیلی در پله نوردی آقایان مقام اول را کسب نمودند.
مسئول کمیته ورزش‌های همگانی نابینایان و کم بینایان استان فارس گفت: در سال ۱۴۰۱ با فراز و نشیب‌هایی که در طول سال با آن مواجه بودیم اما ورزشکاران نابینا و کم بینا فارسی در مسابقات مختلف کشوری و استانی مشارکت خوبی را داشتند و رتبه‌های ارزشمندی را در رقابت‌های مختلف کسب کردند.
جعفری افزود: به زودی ارزیابی‌های اداره کل ورزش و جوانان فارس اعلام خواهد شد و کمیته ورزش‌های همگانی نابینایان و کم بینایان استان فارس علاوه بر برگزاری رقابت‌های مختلف در رشته‌های همگانی در بخش تولید محتوا و دعوت به امر ورزش جزو کمیته‌های فعال بوده و بیش از ۱۰۰ تولید محتوای مجازی در سال ۱۴۰۱ انجام داده است.
وی افزود: انتظار کمیته ورزش‌های همگانی نابینایان و کم بینایان استان فارس توجه بیشتر مسئولین به بُعد همگانی ورزش نابینایان و کم بینایان است و باعث رقم زدن اتفاق‌های جذابی در ورزش خواهد شد و شور و نشاط اجتماعی را بالا خواهد برد. 
وی افزود: برنامه‌های خوبی را برای سال ۱۴۰۲ پیش بینی کرده‌ایم که در بازه‌های زمانی سه ماه و به‌صورت فصلی در رشته‌های متنوع اعلام خواهد شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی