[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

اکران آنلاین هشت فیلم‌تئاتر کودک در نوروز ۱۴۰۲، روزنامه شیراز نوین

مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هم‌زمان با ایام نوروز ۱۴۰۲ هشت فیلم‌تئاتر را به‌صورت رایگان اکران آنلاین می‌کند.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل کانون، این هشت فیلم‌تئاتر از محصولات موفق کانون پرورش فکری است که در سال‌های مختلف تولید شده است.
برهمین اساس، ماهی قرمز کوچولو با نویسندگی و کارگردانی هلن همتی ۲۷ و ۲۸ اسفند نمایش داده می‌شود.
فیلم تئاتر یک روز و دوفصل و هدیه کوچولو با نویسندگی نوشین سیفی و رامین کهن و کارگردانی رامین کهن نیز ۲۹ اسفند و ۱ فروردین اکران آنلاین دارد.
در ادامه فیلم‌تئاتر هدیه اسرارآمیز به نویسندگی آتسا شاملو و کارگردانی میثم یوسفی نمایش دارد.
همچنین فیلم‌تئاتر تو مثل طوطی با نویسندگی فریبا دلیری و کارگردانی آرین ناصری مهر و امیرحسین انصافی ۴ و ۵ فروردین نمایش داده می‌شود.
فیلم‌تئاتر دیگر دختر کدو تنبل به نویسندگی شادی پورمهدی و کارگردانی علی پاکدست و مریم اقبالی است که ۶ و ۷ فروردین نمایش خواهد داشت.
کلوچه‌ دارچینی به نویسندگی دیوید وود و کارگردانی مریم کاظمی‌۸ و ۹ فروردین و «کچل کفترباز» به نویسندگی نسرین خنجری و کارگردانی آزاده انصاری هم ۱۰ و ۱۱ فروردین اکران آنلاین دارند.
آخرین فیلم‌تئاتر، کلوچه‌های خدا به نویسندگی و کارگردانی آرش شریف‌زاده است که ۱۲ و ۱۳ فروردین نمایش داده می‌شود.
مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پیش از این نیز در مناسبت‌های مختلف آثار خود را به‌صورت رایگان و آنلاین اکران کرده است.
علاقه‌مندان به دیدن این آثار می‌توانند از روز ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ با مراجعه به پایگاه اینترنتی کانون به نشانیcinema.kpf.ir/film به تماشای این هشت فیلم‌تئاتر بنشینند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی