[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۵
  • دوره جدید

امضای تفاهم‌نامه کانون فارس با اداره آموزش و پرورش استثنایی ، روزنامه شیراز نوین

سعیدرضا کامرانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با هدف بررسی زمینه‌های مشترک همکاری با رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان فارس دیدار کرد. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون فارس، در جلسه‌ای که با حضور کامرانی، مدیرکل و کارشناسان کانون فارس با خلیل عابدی، رئیس آموزش و پرورش استثنایی و معاون او برگزار شد، فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی ویژه‌‌ کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه بررسی شد.
عابدی به اوقات فراغت دانش‌آموزان با نیاز ویژه اشاره کرد و گفت: اوقات فراغت، بستر مناسبی برای بروز خلاقیت‌ها و نوآوری‌هاست. او افزود: انجام فعالیت‌های تابستان باید با انرژی، توانایی ذهنی، سن و نوع معلولیت دانش‌آموزان هم‌خوانی داشته باشد.
سعیدرضا کامرانی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس نیز خاطر ‌نشان کرد: تابستان، دوران طلایی برای دانش‌آموزان محسوب می‌شود که با برنامه‌ریزی درست باید از آن استفاده کنند. 
به گفته‌ کامرانی، اوقات فراغت به منزله گذراندن وقت اضافه نیست، چون هر یک از فعالیت‌ها در کشف استعداد و علایق مخاطب و پیدا کردن مسیر آینده به آنها کمک خواهد کرد. او مهم‌ترین ویژگی فعالیت‌های اوقات فراغت را انجام دادن فعالیت‌های گروهی دانست که باعث می‌شود فرد در برنامه‌های گروهی با قبول وظایف مختلف، مسئولیت‌پذیر و شهروند بهتری شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی