[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۳۶
  • دوره جدید

بررسی مسائل و مشکلات روستاهای کفترک ، روزنامه شیراز نوین

محسن ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز در بازدید از روستاهای منطقه کفترک این شهرستان با هدف بررسی مسائل و مشکلات روستاهای بخش مرکزی به بررسی مشکلات این مناطق پرداخت. به گزارش روابط‌عمومی بنیاد مسکن استان فارس، در این برنامه بازدید، ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز و جعفری معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز با دهیار کفترک نشست مشترکی برگزار کردند. ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز ضمن تشکر از تلاش دهیارهای این روستاها خواستار همدلی وتعامل با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای حل مشکلات مردم شد. 
مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز در این نشست بر لزوم توجه به همه مناطق روستایی تأکید و تقسیمات شهرستان شیراز را تشریح کرد و گفت: شهرستان شیراز دارای ۳ بخش، ۱۰ دهستان و ۱۳۷ روستا می‌باشد. اهداف و فعالیت‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مسکن در این شهرستان توسعه روستایی و محرومیت‌زدایی است و به‌منظور کاهش خطرات ناشی از سوانح، بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی روستایی ایجاد گردیده است. ابراهیمی افزود: ساخت منازل مقاوم در برابر حوادث طبیعی در روستا، ایجاد اشتغال در روستا جهت استادکاران و کارگران ساختمانی و تبدیل محیط غیربهداشتی روستا به محیط بهداشتی و قابل‌سکونت، تلاش در حفظ هویت معماری بومی روستایی، توزیع عادلانه اعتبارات بانکی در مسکن روستاها از جمله فعالیت‌های انجام‌شده در واحد مسکن روستایی بنیاد مسکن این شهرستان است. وی همچنین در جلسه بررسی مسائل و مشکلات صدور اسناد مالکیت شهری و روستایی شهرستان شیراز شرکت کرد و گفت: با هدف بررسی مسائل و مشکلات، همچنین تعهدات مربوط به صدور اسناد مالکیت در سال جدید، این نشست در محل اداره ثبت ناحیه ۵ شیراز برگزار شده است. ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز، جعفری معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز و مرتضوی‌نیا رئیس اداره ثبت ناحیه ۵ شیراز در این نشست حضور داشتند.
در این نشست مسائل و مشکلات همچنین تعهدات مربوط به صدور اسناد مالکیت روستایی و شهرهای زیر 25هزار نفر در شهرستان شیراز مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مرتضوی‌نیا رئیس اداره ثبت ناحیه ۵ شیراز قول مساعدت در زمینه تسهیل در صدور اسناد مالکیت جهت محرومان و روستاییان را داد. در ادامه ابراهیمی مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شیراز ضمن تشکر از تلاش اداره ثبت ناحیه 5 شیراز در صدور اسناد در روستاها، خواستار توجه ویژه به مقوله صدور اسناد در روستاهای شهرستان شیراز شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی