[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۲۹
  • دوره جدید

افزایش تخت‌های روان‌پزشکی در فارس، روزنامه شیراز نوین

معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از افزوده شدن 334 تخت روان‌پزشکی جدید به چرخه درمان فارس تا پایان سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «مهرداد شریفی» با اعلام این خبر گفت: پیرو سفر اخیر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شیراز و بازدید از بیمارستان روان‌پزشکی 289 تخت‌خوابی در حال ساخت در پردیس دانشگاه و با حمایت‌های استاندار فارس و پیگیری‌های مجموعه دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز، این پروژه درمانی تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
او در خصوص این بیمارستان در حال احداث افزود: پروژه ساخت بیمارستان اعصاب و روان در پردیس دانشگاه که در سفر رئیس‌جمهور به استان فارس در سال 1400 به شهر شیراز، در ردیف مصوبات این سفر استانی قرار گرفت، با متراژ 33هزار و 754 مترمربع، تاکنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
به گفته دکتر شریفی، این پروژه درمانی که ساخت آن از سال 1387 آغاز شده است، هم‌اکنون در مرحله تکمیل، خرید موتورخانه و اجرای محوطه قرار 
دارد. 
معاون درمان دانشگاه اضافه کرد: علاوه بر این بیمارستان، تعداد 20 تخت روان‌پزشکی در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) پاسارگاد، 10 تخت روان‌پزشکی در بیمارستان امام علی(ع) کازرون و 15 تخت روان‌پزشکی جدید در بیمارستان شهید دکتر چمران تا پایان سال جاری به بهره برداری 
می‌رسد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی