[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۲
  • دوره جدید

تجلیل از قهرمانان دوچرخه‌سواری فارس، روزنامه شیراز نوین

طی مراسمی از قهرمانان و مدال‌آوران دوچرخه‌سواری استان فارس تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی هیئت دوچرخه‌سورای استان فارس، رئیس اداره ورزش و جوانان شیراز در این مراسم گفت: می‌توانیم مسابقه بین‌المللی را اردیبهشت‌ماه در شیراز برگزار کنیم. من با پیگیری‌های جدی حمایت می‌کنم تا بتوانیم تأمین هزینه‌های لازم را برای چنین رویدادی انجام دهیم.
سید کمال پاک فطرت افزود: خانواده دوچرخ‌ سواری بافرهنگ و اصیل است و اینکه در این گردهمایی، افراد پیشکسوت و جوان در کنار هم هستند، عالی است. 
وی گفت: اگر بتوانیم رئیس فدراسیون جهانی را برای یک مسابقه دوچرخه‌سواری به شیراز بیاوریم، کار بزرگی کرده‌ایم که می‌تواند اثرگذاری فرهنگی و اجتماعی در سطح بین‌المللی داشته باشد. می‌توانیم با همکاری شهرداری شیراز، رویداد بین‌المللی دوچرخه‌سواری برگزار کنیم. هیچ زمانی مثل امروز نبوده که اداره ورزش و جوانان و شورای اسلامی شهر و شهرداری با هم پای کار برای ورزش باشند.
پاک فطرت با بیان اینکه گرامیداشت روز شیراز نباید به یک بالن هوا کردن خلاصه شود، گفت: می‌توانیم در این روز رویدادهای بین‌المللی ورزشی مثل دوچرخه‌سواری داشته باشیم و باید در این زمینه همکاری و برنامه‌ریزی خوبی کنیم. 
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که دوچرخه‌های مثل بیدود دوباره به سطح شهر برگردند.
شهردار منطقه هفت شیراز هم از جامعه دوچرخه‌سواری استان فارس دعوت کرد تا با بهره‌مندی از مسیر دوچرخه‌سواری این منطقه نسبت به ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری در این منطقه کمک شایان کنند.
علی امینی افزود: نسبت به تأمین امنیت دوچرخه‌سواری همگانی و ارتقا دوچرخه‌سواری تلاش خود را خواهیم کرد.
رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان فارس نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد هیئت در سال ۱۴۰۲ و تقدیر و تشکر از همدلی جامعه دوچرخه‌سواری استان فارس گفت: فرشید صلاحیان یکی از ملی‌پوشان استان فارسی دوچرخه‌سواری ایران در هر مسابقه‌ای حاضر می‌شود با دست پر و کسب مقام قهرمانی بازمی‌گردد؛ فرشید در کنار ورزش حرفه‌ای به قهرمان‌پروری و تربیت شاگردان موفق می‌پردازد که ملی‌پوش هم می‌شوند. 
میثم قائدی گفت: یکی از آنان فاطمه عباسی، مدال‌آور آسیایی ماست و اگر در هر شهرستان ما یکی همچون فرشید صلاحیان داشتیم، عالی می‌شد. 
گفتنی است، اهدا جام قهرمانی تیم‌های اول تا سوم لیگ کورسی جاده استان، اهدا مدال اول تا سوم مسابقه قهرمانی لیگ کورسی جاده استان، تجلیل از پیشکسوتان، استعدادهای کشف‌شده نوجوان، قهرمانان ملی استان فارسی، مربیان، داوران، کمیته‌های هیئت، هیئت رئیسه و همچنین معارفه و صدور احکام کمیته‌ها برای سال پیش رو از جمله مواردی بود که در این مراسم انجام شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی