[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۱
  • دوره جدید

شهردار منطقه ۷ شیراز: پروژه‌های محرومیت‌زدایی تداوم دارند، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیته محرومیت‌زدایی شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در بازدید‌هایی که از مناطق یازده‌گانه انجام شد، محلات محروم در مناطق شناسایی و برنامه‌ریزی جهت اجرای پروژه‌هایی در قالب محرومیت‌زدایی در سال گذشته در این محلات به مرحله اجرایی رسید و امسال نیز از تمام ظرفیت‌ها برای اجرای این طرح و اجرای پروژه‌های جدید استفاده خواهیم کرد.
به گزارش روابط‌عمومی شهرداری منطقه هفت، جلسه بررسی روند پروژه‌های در حال اجرای محرومیت‌زدایی و همچنین معرفی پروژه‌های جدید محرومیت‌زدایی در محلات سطح منطقه هفت با حضور سیده مریم حسینی رئیس کمیته محرومیت‌زدایی و ناظر شورا در منطقه، اکبری شهردار منطقه هفت، رعنایی رئیس اداره هماهنگی عمران مناطق و سازمان‌ها، گودرزی رئیس اداره آب‌های سطحی، موسوی معاون فنی و عمرانی منطقه و بیابانی معاون اجرایی منطقه 
برگزار شد.
سیده مریم حسینی در این جلسه افزود: در سال گذشته در جهت رفع محرومیت‌زدایی محلات پیگیری‌های متعددی انجام گرفت و پروژه‌هایی در قالب طرح محرومیت‌زدایی متناسب با محلات معرفی گردید و تلاش کردیم جهت اجرای این پروژه‌ها بودجه خارج از بودجه مصوب‌شده عمرانی مناطق انجام گیرد.
رئیس کمیته محرومیت‌زدایی تصریح کرد: در سطح منطقه هفت نیز با جلسات و بازدید‌هایی که با شهردار منطقه برگزار شد، پروژه‌های بسیار خوبی در خصوص محرومیت‌زدایی تعریف شده است که خوشبختانه بیشتر پروژه‌ها روند اجرایی بسیار خوبی دارند و تعدادی نیز تا دو ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید. حسینی افزود: تلاش خواهیم کرد پروژه‌های محرومیت‌زدایی در محلات کم‌برخوردار در همه زمینه‌های فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و اجتماعی را بر طبق اولویت برنامه‌ریزی کرده و به مرحله اجرایی برسانیم. شهردار منطقه هفت نیز در این جلسه با بیان این مطلب که در سطح منطقه هفت ۱۳ پروژه محرومیت‌زدایی تعریف شد که با توجه به موضوع پروژه‌هایی که اهمیت بسیار زیادی داشتند، بر اساس اولویت به مرحله اجرایی رسید، ادامه داد: عملیات لوله‌گذاری کانال‌های روباز در سطح منطقه از پروژه‌های محرومیت‌زدایی است که در بولوار اتحاد انتهای کوچه 63 و 89 محله دستخضر و سهل‌آباد در دستور کار قرار گرفته است.
این مقام مسئول تصریح کرد: بهسازی و آسفالت بیشتر محلات کم‌برخوردار اعم از سهل‌آباد، دستخضر، ولایت، اتحاد و... در سطح منطقه در حال اجرا می‌باشد و بیشتر کوچه‌های خاکی در سطح منطقه نیز زیرسازی و آسفالت گردید.
شهردار منطقه هفت گفت: مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس در محلات وزیرآباد و احمدآباد، احداث پل عابر پیاده اتصال کوشکک به ماه‌فیروزان روی رودخانه، تملک املاک مورد مسیر حسین‌آباد سر تل نیز از دیگر پروژه‌های محرومیت‌زدایی در سطح منطقه هفت می‌باشد که بیشتر پروژه‌ها در حال اجرا بوده و تعدادی نیز در حال قرارداد با پیمانکار است که در کمترین زمان ممکن نسبت به اجرای آن اقدام خواهد شد. اکبری گفت: در سال جاری آمادگی کامل داریم تا پروژه‌هایی را که در خصوص محرومیت‌زدایی در سطح منطقه تعریف می‌شود، به مرحله اجرایی برسانیم و بی‌شک با اجرای این پروژه‌ها و همچنین پروژه‌های عمرانی که در سطح منطقه در حال اجرا هستند، شاهد پیشرفت چشمگیری در سطح منطقه 
خواهیم بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی