[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۰۸۵
  • دوره جدید

آیین تقدیر از مدال‌آوران ورزشی در رقابت‌های پایانی مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاه، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، آیین تقدیر از مدال‌آوران ورزشی در رقابت‌های پایانی مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاه، با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» در جمع ورزشکاران دانشگاه ضمن گرامیداشت روز دانشجو و قدردانی از تلاش مسئولان مدیریت تربیت بدنی، بر اهمیت اخلاق و همکاری به عنوان دو عامل مؤثر در موفقیت تأکید کرد.
مسئول ارشد حوزه سلامت فارس ابراز امیدواری کرد تا شاهد توسعه فرهنگ ورزش و فعالیت بدنی در جامعه دانشگاهی و موفقیت روزافزون آنان در رقابت‌های ورزشی باشیم.
او ورزش و تحرک بدنی را از عوامل مهم و مؤثر بر ارتقای سلامت جامعه دانست و گفت: بسیاری از بیماری‌ها و مرگ و میرها در جامعه امروزی، با ورزش و تحرک بدنی قابل‌پیشگیری است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حاشیه این مراسم از «خسرو عواطفی» قهرمان تیراندازی و از جانبازان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تقدیر کرد.
دکتر «محمدحسین انباردار» معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز در این آیین بر تلاش برای توسعه فضای ورزشی و برگزاری مسابقات و رقابت‌های ورزشی بین اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تأکید کرد و از عوامل اجرایی این دوره از مسابقات قدردانی کرد.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه نیز در این آیین درباره مسابقات فوتسال مردان دانشگاه گفت: 48 مسابقه هر شب طی سه هفته، در قالب ۲۰ تیم در چهار گروه پنج‌نفره، در سالن ورزشی مجتمع ولایت دانشگاه، به مناسبت هفته تربیت بدنی و گرامیداشت روز دانشجو برگزار شد و در نهایت به ترتیب تیم‌های «تربیت بدنی»، «پزشکی الف»، «داروسازی الف» و «مجتمع سلامت ممسنی»، مقام‌های نخست تا چهارم را کسب کردند.
مهندس «امین دانشور» با اشاره به اینکه داوری و برگزاری مسابقات و‌ تمامی عوامل اجرایی این مسابقات از سوی کارکنان مدیریت تربیت بدنی و دانشجویان انجام شده است، گزارش داد: مسابقات دیگری با هدف گرامیداشت «شهدای غزه» و با همکاری مدیریت تربیت بدنی و دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه و با شرکت چهار تیم در زمین چمن مصنوعی خوابگاه شهید آیت‌الله دستغیب(ره) برگزار شد که تیم‌های «هیئت اباصالح(عج)»، «اساتید» و «دفتر نهاد مقام معظم رهبری» به ترتیب مقام‌های نخست تا سوم را کسب کردند.
او با اعلام اینکه «تیم اساتید»، به عنوان تیم اخلاق این دوره از مسابقات انتخاب شد، افزود: تیم اساتید و ‌مدیریت تربیت بدنی متشکل از اساتید و‌ کارکنان نیز به عنوان تیم‌های مهمان، در این مسابقات شرکت کردند.
این آیین با حضور مسئولان، مدیران ارشد و کارکنان دانشگاه در مجتمع فرهنگی ورزشی ولایت دانشگاه برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی