[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۲۱۱۴
  • دوره جدید

تخلفات صنفی را به ۱۲۴ گزارش کنید، روزنامه شیراز نوین

یکشنبه بیستم اسفندماه آخرین نشست کمیسیون نظارت مرکز فارس در سال جاری به ریاست حمیدرضا ایزدی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان و با حضور سیدعبدالهادی خسروفرد رئیس اتاق اصناف و هئیت‌مدیره و سایر اعضای کمیسیون در محل اتاق اصناف مرکز فارس برگزار شد.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان فارس ضمن تبریک بهار قرآن، ماه رمضان و بهار طبیعت، عید نوروز با تأکید بر اینکه ضرورت دارد کنترل، نظارت و بازرسی‌ از واحدهای صنفی و سطح بازار بر اساس قانون و مقررات صورت گیرد، گفت: آنچه می‌تواند در تصمیم‌گیری‌های کمیسیون نظارت بر اصناف مؤثر و کمک‌کننده باشد، تعامل و رعایت قانون و مقررات می‌باشد.
حمیدرضا ایزدی رئیس کمیسیون نظارت بر اصناف مرکز استان فارس با اشاره به اجرای طرح ویژه نظارتی عید نوروز و ماه مبارک رمضان افزود: طرح نظارتی ویژه جهت کنترل و نظارت بر وضعیت بازار کالا و خدمات اولویت‌دار در مراحل تأمین، توزیع، ارائه خدمات و قیمت با توجه به افزایش تقاضای عمومی در ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان و با هدف ایجاد آرامش در سطح جامعه، از ۱۵ اسفند آغاز شده، در روزهای اخیر شدت گرفته و تا پایان فروردین ۱۴۰۳ ادامه دارد. مدیرکل صمت فارس در همایش فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج اصناف گفت: بسیج در تمامی موضوعات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و... بدون هیچ چشمداشتی همکاری، تعامل و همراهی لازم را داشته است؛ همچنان‌که در تأمین، توزیع، کنترل و تنظیم بازار نیز بسیج اصناف در مبحث نظارت بر بازار همکاری مستمر و منظمی دارند و اداره صمت هم در راستای بهبود فضای کسب و کار، کمک‌های لازم را انجام داده و این مهم استمرار دارد. ایزدی یادآور شد: هم‌استانی‌ها و مسافران عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از احتکار، قاچاق، عدم عرضه محصول، عدم درج قیمت، کم‌فروشی و... را از طریق سامانه ۱۲۴ با بازرسان اداره کل صمت فارس در میان بگذارند تا در اسرع وقت مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.
در ادامه همایش فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج اصناف و بازاریان سراسر استان فارس- بازاریان و فعالان اقتصادی سپاه فجر فارس برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی